Bilgisan Bilgisayar Sistemleri - Bursa
 

TTNET G.SHDSL

TTNET Çözüm OrtağıBilgisan Bilgisayar Sistemleri
TTNET G.SHDSL

TTNET G.SHDSL

Hem ekonomik, hem senkronize bağlantı!

  • Uçtan uca hız garantisi ve simetrik iletişim: Simetrik yapıda olması nedeniyle upload ve download hızları aynıdır. Uç noktalardan merkeze doğru olan trafik kapasitesi ile merkezden uç noktalara olan kapasite aynıdır.
  • Standartlara uygunluk: Uzak ofis ve ofisler arasında veri, ses ve görüntü uygulamalarında uluslararası standartlara uygundur.
  • Standart iletim hızı: Geliştirilmiş iletim hızı sayesinde ofisler arası yüksek hızda bağlantı sağlar. Tek hat (bir çift tel) üzerinden 2 Mbps iletim hızını desteklemektedir.
  • Uygulama avantajı: Uç noktalardan merkeze doğru olan trafik kapasitesi ile merkezden uç noktalara olan kapasite aynıdır, dolayısıyla video, audio vb. uygulamalar için çok uygundur.
  • Düşük maliyetli hız artırım olanağı: Hız artırımı talep edildiğinde modem, router ve router arayüz değişikliklerine gerek kalmaz.

 

Eşit hızlarda veri alışverişinin tek adresi G. SHDSL ile ucuz, hızlı ve güvenli internetin keyfini çıkarın!

Küçük ve orta ölçekli şirketlerden, büyük oteller ve yan sanayi kuruluşlarına kadar bir çok işyeri için en doğru çözüm olan G.SHDSL ile internete bağlanmak için bize ulaşın.

Bilgisan Bilgisayar Sistemleri